Nissan представив нове покоління Note в Японії, продажі якого планується розпочати 23 грудня.

Абсолютно новий Note створений для заміни попередньої ітерації, яка існує ще з 2012 року. Він прийняв еволюційний дизайн зі збільшеною решіткою радіатора V-подібної форми спереду, з боків якої розташовані нові фари.

Профіль повністю перероблений і отримав нові лінії та більш виражені арки коліс, горизонтально розташовані задні ліхтарі, а також лінія даху вигнута до задньої частини, закінчуючись більш стриманим крилом. Нове забарвлення кузова Opera Mauve приєдналося до 13-кольорової палітри, а нові колеса завершують оновлення зовні.

Nissan Note
Nissan Note

Салон перероблений і оснащений трирівневою панеллю приладів з вбудованою інформаційно-розважальною системою та цифровою комбінацією приладів. Він має елементи управління системою HVAC і тонкі вентиляційні отвори, а також нову центральну консоль, на якій знаходиться селектор передач і електричне стояночне гальмо, а під ним знаходиться майданчик для бездротової зарядки.

Nissan Note

Новий Note поставляється з широким вибором допоміжного обладнання для водія, включаючи допомогу на 360 градусів і ProPilot з Navi-link, який використовує бортову навігацію для автоматичного уповільнення перед майбутніми поворотами на шосе і може регулювати швидкість руху.

Nissan повідомив, що всі версії Note 2021 будуть випускатися з електрифікованою трансмісією e-Power, в якій колеса приводяться в рух тільки електродвигуном, а бензиновий двигун внутрішнього згоряння використовується для зарядки акумулятора.

Це друге покоління системи e-Power, в якій є абсолютно новий електродвигун та інвертор. Його електродвигун має на 10 відсотків більший крутний момент і на 6% збільшену потужність, в той час як ДВЗ більш потужний і ефективний, а трансмісія налаштована на більш плавне прискорення та підвищену безшумність в салоні.

Nissan Note

Цінники стартують від 19 510 доларів для початкового рівня S, включаючи податок на споживання. Середній клас F буде доступний за ціною від 19 753 доларів, а X обійдеться покупцям як мінімум в 21 022 доларів.