Mercedes-Benz R-класу є однією з найбільш інтригуючих моделей німецького автовиробника. Незважаючи на те, що автолюбителі не так охоче його вибирають, він став джерелом натхнення для дизайнера Емре Хусмена, який створив Mercedes-Benz EQR AMG.

Асортимент електромобілів Mercedes під брендом EQ стрімко розширюється. Не вистачало однієї моделі – стильного універсалу. Німецький автовиробник навряд чи коли-небудь побудує подібний транспортний засіб, але не завадить зіграти «Що, якщо?».

Mercedes-Benz EQR AMG
Mercedes-Benz EQR AMG

У передній частині EQR AMG встановлені елегантні світлодіодні фари та решітка радіатора з вигнутою сіткою. Витончена форма універсала стає ще більш привабливою з боку, де двері загинаються в сторону салону, а потім розширюються назовні над масивними колісними арками.

Mercedes-Benz EQR AMG

Оскільки це концепція, дизайнер зміг зробити бічні вікна якомога меншими, не турбуючись про зовнішню видимості. Похила лінія даху неминуче вплинула б на висоту над головою ззаду, але, знову ж таки, з огляду на концепцію, це не проблема. У вікно вбудовані вигнуті світлодіодні задні ліхтарі, великі вентиляційні отвори в бампері та великий дифузор, що утримує автомобіль на дорозі.

Погодьтесь, якщо б Mercedes-Benz побудував такий стильний електромобіль, то це було б відмінним доповненням до його лінійки електромобілів.