Нова філософія дизайну Kia вже подарувала такі автомобілі, як Seltos, Telluride, K5 і абсолютно новий Sorento. Скоро настане час і для Sportage.

Ютубер і дизайнер Hitekro створив рендер, який відтворює уявлення про зовнішність Sportage наступного покоління. Зайве говорити, що якщо реальний продукт в кінцевому підсумку буде виглядати приблизно так, то він точно зверне на себе увагу автолюбителів.

Недавній шпигунський знімок нового Sportage, який включений в це відео, демонструє революційну передню частину з різким новим дизайном фар, практично не має нічого спільного з поточною моделлю. За загальним визнанням, трохи складно побачити, що відбувається під камуфляжем прототипу, але дизайнер представив новий позашляховик з великою затемненою решіткою у вигляді тигрового носа, яка надає компактному позашляховику серйозну присутність на дорозі.

Kia Sportage - K5
Kia Sportage – K5

З боків решітки розташовані великі фари і світлодіодні денні ходові вогні, які мають форму, аналогічну формі седана K5, хоча і більш тонку. Візуалізація 2022 Sportage також має ряд чорних деталей, в тому числі нижню частину переднього бампера, колісні арки, колеса і дах.

Чи буде новий Sportage чимось подібним? Ми дуже сумніваємося в цьому. Однак незалежно від того, як він виглядатиме, він буде сучаснішим, ніж поточна ітерація, яка починає відчувати свій вік.