Дизельний автомобіль Kia Stinger, що пройшов процедуру рестайлінгу, причому носить повномасштабного характеру, в результаті перетворився на проект під назвою StingAir, що є красивим, але здебільшого позбавленим будь-якого сенсу.

Так, представники німецького тюнінгового ательє AMJ-Fahrzeugdesign насамперед оснастили автомобіль аеродинамічним обвісом, до якого увійшли такі елементи, як передня спойлерна губа і «качиний хвіст», вставка в дифузор і пороги, а також додатковий спойлер, розміщений ззаду.

Встановлені компоненти ретельно обгорнуті у вініл білого кольору, що досить непогано, з художньої точки зору, поєднується з графікою, виконаною в чорних тонах, і рідкісними колірними акцентами.

Kia Stinger
Kia Stinger

Особливу увагу було приділено процедурі доопрацювання підвіски. В даному випадку довелося використовувати кит Bilstein, що володіє електронним регулятором висоти. У салоні можна розгледіти вкраплення шкіри і алькантари сірого кольору, але з огляду на ту обставину, що проект ще не завершений, можна сказати, що шкіри і алькантари стане дещо більше.

У новинці встановлений двигун об’ємом 2,2 літра, що видає потужність в 200 к.с. Розгін до 100 км / год займає 8,5 секунд, причому максимальна швидкість становить 225 км / г.