Модельний ряд Bentley Motors до 2026 року буде включати тільки гібриди з підтримкою зовнішньої підзарядки й електромобілі, а до 2030 року він стане повністю електричним.

Довідка від Avtosota: Bentley Motors Limited – британська компанія, яка займається розробкою та виробництвом розкішних автомобілів, які в основному виготовляються вручну. Це дочірня компанія Volkswagen AG. Компанія Bentley Motors Limited, що базується в Крю, Англія, була заснована WO Bentley 18 січня 1919 року в місті Кріклвуд, штат Північний Лондон.

Як відзначили представники британської марки, в рамках нової стратегії Beyond 100 («За межами 100», мається на увазі той факт, що в 2019-му компанії виповнилося 100 років) планується представити два гібриди, що підключаються в 2021 році та прискорити розробку електромобілів.

У Bentley зайнялися розведеннями дерев

З компанії по виробництву традиційних автомобілів класу люкс Bentley хоче перетворитися в екологічно відповідальний бренд, зразок для наслідування в сфері розкоші, йдеться в заяві генерального директора Адріана Холлмарка.

Bentley EXP 100 GT
Bentley EXP 100 GT

Поки Bentley навіть з натяжкою не можна назвати інноваційною або «зеленою» компанією. Виробник лише в 2019 році презентував свій перший гібрид – кросовер Bentayga Hybrid.

Bentayga Hybrid
Bentley Bentayga Hybrid

Автомобіль отримав 3,0-літровий турбований V6, якому допомагає 128-сильний електромотор. На електриці машина може проїхати до 39 км. Швидше за все, наступним гібридом виявиться Flying Spur PHEV, що використовує трансмісію від Porsche Panamera 4 E-Hybrid.