Схоже, Volkswagen планує зробити те саме, але лише до 2040 року. Ви вже чули від нас, що Volkswagen, ймовірно, планує припинити роботу ДВЗ до 2040 року. В компанії зазначали, що до того часу відбудеться EOP (закінчення виробництва) для цих транспортних засобів. Здається, Audi хоче передбачити кроки Volkswagen і зробити це набагато раніше, ніж її контрольна компанія: до 2035 року або навіть раніше.

Про це йдеться в статті від WirtschaftsWoche 8 січня. Згідно з нею, Audi створить графік для досягнення цієї мети прямо зараз. За кілька місяців кожен із заводів компанії знатиме, коли припинить виробництво двигунів.

Генеральний директор Audi, Маркус Дюсманн, сказав, що “захист навколишнього середовища та економічний успіх поєднуються добре”, а це означає, що продаж електричних автомобілів не тільки дозволить компанії вижити, але й отримати чималі прибутки у майбутньому.

Якщо цей план дійсно з’явиться, буде цікаво перевірити, як Audi планує раз і назавжди позбутися двигунів. Її поточні автомобілі все ще потребуватимуть деталей та обслуговування, але чи продовжуватиме Audi їх виробляти? Чи буде виробляти обмежену кількість цих деталей, а потім вже припинить їх виробництво?

Маркус Дюсманн
Маркус Дюсманн

Ауді та Фольксваген можуть створити компанію, яка б підтримувала роботу цих автомобілів, покладаючи на відповідальність всю свою техніку для виробництва двигунів. Тим не менше, це буде компанія з терміном дії. Більш доцільним є те, що європейські уряди створюють механізми заміни старих автомобілів із двигуном згоряння на електромобілі.

У цьому сенсі Volkswagen та Audi можуть в кінцевому підсумку зробити те саме, що Renault планує зробити з Flins, перетворивши один із їхніх заводів на місце, де будуть розбирати та переробляти старі машини, щоб утримувати ті, що знаходяться у кращому стані. Як ми вже говорили, буде цікаво спостерігати за шляхом до електричної мобільності, яким будуть користуватися ці компанії, яким би він не був.