Представники французького автоконцерну оголосили про старт прийому попередніх замовлень на Renault Kangoo нового покоління. Новинка побудована на базі фургона і являє собою компактну сімейну модель. Рено поки доступний виключно на внутрішньому ринку. Мінімальна комплектація обійдеться власнику в 24 990 євро або 840 000 гривень в переводі на українську валюту.

Модернізований Renault Kangoo відрізняється серйозністю обраного стилю. Його створили з оглядкою на останню версію Renault Sandero, тим самим, позначивши напрямок дизайну компанії. За задумом творців новинки фургон повинен перейти в розділ престижних. Для цього йому «подарували» хромовані вставки і «виражені плечі». Повідомляється, що світлодіодна оптика буде доступна навіть для початкового рівня обладнання.


Третє покоління Renault Kangoo офіційно розсекретили ще восени минулого року. Правда, тоді мова йшла виключно про вантажну модифікації. Тепер на світ виходить і пасажирська версія. Рівень комфорту значно підвищився, про що говорять великі габарити в порівнянні з класичним п’ятимісним варіантом.


За базу використали модульну платформу CMF, знайому українським шанувальникам за більшістю моделей бренду. Завдяки перенесенню фургона на нову базу, з’явилася можливість значно покращити оснащення, додавши модернізовану електроніку і асистентів. За безпеку сімейного авто відповідає адаптивний «круїз» з можливістю утримання машини в смузі, автоматичним гальмуванням. Крім цього, у Renault Kangoo з’явився дисплей на місці дзеркала заднього виду – такого оснащення ще ніколи не було в цьому сегменті.Через модернізацію пройшов і салон. Повідомляється, що для пасажирської версії вибрали дорогі і якісні матеріали, збільшили шумоізоляцію, поставили комфортні крісла. В якості опції можна встановити 8,0-дюймовий сенсорний екран, клімат-контроль на пару зон і запуск двигуна з кнопки.


Renault Kangoo отримав турбований 1,3-літровий бензиновий двигун на 100 і 130 к.с., а також турбований дизельний на 75, 95 і 115 к.с. Разом з ними ставиться 6-швидкісна «механіка» або 7-швидкісний робот. Можливі компоновки можна уточнити на сайті компанії.