В Японії з’явився новий варіант люксового авто Lexus LC в версії Aviation. Він пропонується в формах LC 500 і LC 500h і одразу ж відрізняється від звичайних моделей LC гладким заднім спойлером, зробленим з пластика, армованого вуглецевим волокном.

Цей спойлер зроблений майстрами, які брали участь в культовому проекті Lexus LFA, і має на увазі наявність опущених крил. Вони роблять вертикальний вихор, щоб згладити турбулентність, яку створюють борти автомобіля. Кажуть, що це покращує реакцію управління керма, підвищує комфортабельність і стабільність на підвищених швидкостях.

Крім того, в його створенні брав участь пілот і лідер чемпіонату Red Bull Air Race Championship 2017 року Йошіхіде Муро.

Lexus LC Aviation
Lexus LC Aviation

Новий задній спойлер доповнюють чорні колеса на 21 дюйм з розділеними спицями. Lexus також затемнив передню решітку радіатора і вентиляційні решітки з боків автомобіля, а також затонував фари та задні ліхтарі.

Усередині всі моделі мають оббивку відтінку Aviation Black, кермо з алькантари, ручку перемикання передач і обшивку дверей, а також основні елементи кольору сідушок. Єдині варіанти кольору кузова – сріблястий, білий і чорний.

Lexus LC Aviation

Ніяких механічних доробок не проводилося. Таким чином, LC 500 як і раніше оснащений 5,0-літровим V8 потужністю на 471 к.с., тоді як LC 500h використовує 3,5-літровий V6, який працює разом з двома електродвигунами, забезпечуючи загальну потужність в 354 кінських сили.

Lexus побудує тільки 70 одиниць LC Aviation для японського ринку, продажі почнуться вже 6 січня.