Експерти інтернет-порталу Avtosota назвали автомобілі на вторинному ринку, модифікації яких постійно приносять власникам клопіт та проблеми. Фахівці порадили звертати увагу на такі моделі при виборі бажаного транспортного засобу.

Практично у кожного автомобіля є моделі, які випускали в невдалих версіях. Ще деякі модифікації певних років випуску швидко втрачають ліквідність, а ось продати їх навіть на вторинному ринку буває дуже проблематично.

На першому місці за кількістю поломок на вторинному ринку експерти відзначили Hyundai Solaris, де під капотом розташували бензиновий двигун на 1,4 літри, з’єднавши його з механічною коробкою передач. Фахівці радять не вибирати цю модифікацію, а віддавати перевагу версії з 1,6-літровим агрегатом.

Mazda 6
Mazda 6

На другому місці ТОПу розташувалася Mazda 6. У даному випадку інженери встановили 2-літровий двигун, механічну трансмісію. Замість неї краще вибирати версію з “автоматом”, вона виявиться не такою проблемною.

Ford Focus в версіях до 2013 року теж не відрізняється надійністю збірки. Проблемною виявилася автоматична коробка PowerShift, ремонт якої часто припадає через кожні 30 тисяч кілометрів пробігу.

Ще радять уникати Volkswagen Tiguan 2011-2016 років, адже роботизована коробка перемикання передач DQ250 під капотом на 1,4 літра призводить до швидкого перегріву ГРМ.