Седани D-класу користуються популярністю завдяки просторому салону, потужним двигунам і хорошому оснащенні. Важливо, щоб такий автомобіль був дуже надійний, особливо якщо мова йде про 10-річний транспорт.

Mazda 6

Одним з найкращих седанів D-класу є Mazda 6 з відмінною керованістю, яка заточена більше на правильне і безпечне подолання поворотів, ніж на високий рівень комфорту.

Друга генерація моделі отримала більш стильний дизайн, який додає машині солідності в порівнянні з попередником. У рух Mazda 6 приводиться за допомогою 120-сильного 1,8-літрового мотора, а також агрегатів об’ємом 2 і 2,5 літра з віддачею 150 і 170 к.с.

Honda Accord

Honda Accord 8

Honda Accord 8 радує хорошими ходовими параметрами, збалансованим зовнішнім виглядом і динамічністю. Підвіска не найкращим чином справляється з поганими дорогами, але на рівних машина показує себе відмінно в плані керованості.

На ринок седан поставляється з 2,4-літровим 200-сильним двигуном з «автоматом» і «механікою». Доступна і дволітрова версія на 155 к.с. з обома варіантами КП.

Toyota Camry

Toyota Camry

Toyota Camry вважається одним з кращих седанів у світі, тому ціни на нього тримаються стабільно на досить високому рівні. Тим часом, машина коштує своїх грошей, а також потрібно пам’ятати про істотну ліквідність на ринку. Camry продається з двигунами об’ємом 2,4 і 3,5 літра віддачею 165 і 275 к.с., є МКПП для потужного агрегату і АКПП для моделі з 6-циліндровим мотором.