Став відомий перелік популярних в Україні автівок вторинного ринку, на які не доцільно витрачати кошти. Серед них, неочікувано для усіх, опинилися і п’ять моделей авторитетних
світових марок.

Перше місце в антитопі посіла вже доволі стара модель – Hyundai Solaris. Авто оснащено двигуном об’ємом 1,4 літра та механічною коробкою передач. Експерти автопрому не рекомендують українцям купувати цю модель через труднощі із перепродажем. Адже наші співвітчизники віддають перевагу модифікації із двигуном 1,6 літра.

Також не доцільно вкладати кошти в придбання бувшої у вжитку Mazda 6 третього покоління. Рекомендація стосується зокрема моделі із механічною коробкою передач та 2- літровим двигуном. Ця модифікація Mazda 6 не користується попитом та швидко втратить у ціні, адже автолюбителі наразі воліють модель з автоматичною гідромеханічною трансмісією.

Mazda 6
Mazda 6

На третій сходинці опинився Opel Astra на автоматичній коробці передач, що користувався великою популярністю у 2000-х роках. За спостереженнями власників, найбільшою проблемою цього автомобіля є виникнення несправностей із радіатором охолодження. Причиною таких поломок є трубки теплообмінника. Внаслідок цього доводиться міняти весь вузол, а це недешево для пересічного власника такої автівки.

Не вартий інвестицій і старий Ford Focus з коробкою передач подвійного зчеплення PowerShift, що був випущений понад 7 років тому. Малий ресурс зчеплення, всього 30 тис. км, та чимало негативних відгуків власників щодо надійності та завищеної вартості ремонту, схиляють чашу терезів далеко не на користь даної моделі. Також від власників автівки часто можна почути скаргу на нездатність авто до швидкого прискорення, тобто затримку відклику педалі газу.

Volkswagen Tiguan R
Volkswagen Tiguan

Останнім у список антирекомендацій можна включити Volkswagen Tiguan від 4 до 9 років давності. Авто оснащене двигуном 1,4 літра та роботизованою коробкою передач DQ250. В експлуатації цього автомобіля основним мінусом виступає потреба регулярної заміни ланцюга приводу ГРМ, майже кожні 900 тис. км пробігу. Також є недоліки й у коробки передач, яка часто перегрівається та може призвести до інших несправностей.