При розробці суперкарів мало компаній звертають увагу на витрату палива, адже головними характеристиками є потужність, дизайн і керованість. Проте, експерти знайшли кращі моделі, що відрізняються не тільки запасом ходу, але і недорогою ціною однієї заправки.

Те, що суперкари споживають чимало бензину, не означає, що їх власники їздять тільки від заправки до заправки. Фахівці порівняли мінімально необхідну витрату палива для кількох моделей, а також їх запас ходу, щоб визначити лідерів.

Виявилося, що спортивні моделі здатні проїхати помітно більше, ніж звичні автомобілі: хетчбеки, седани та інші легкові авто.

На першому місці виявився італійський Ferrari SF90 Stradale. На одному баку автомобіль здатний подолати до 1115 кілометрів, завдяки гібридній установці під капотом, а також літій-іонній батареї з ємністю 7,9 кВт · год.

Honda NSX
Honda NSX

Ще один гіперкар, який заслуговує на увагу, – це Honda NSX. Під капотом, як і в першому випадку, крім бензинового агрегату, виявилася електрична установка і акумулятор. Запас ходу досягає 745 кілометрів.

Німецький гіперкар Audi R8 Coupe аналітики розмістили на третьому місці. Модель оснастили містким бензиновим баком, тому на одній заправці авто може подолати до 728 км.