За продажами автомобілів вторинного ринку листопад став найменш вдалим місяцем цієї осені – всього 72,7 тисячі продажів. Яким же авто сегменту б/в українці віддавали перевагу минулого місяця?

Лідерські позиції серед вживаних авто, як і раніше, залишаються за ВАЗ та Volkswagen. Тоді як марки Renault й Ford втратили у топі по одній позиції кожна. Opel та Skoda тим часом на одну сходинку піднялися у популярності.

Щодо конкретних моделей, то за останній місяць відбувся стрибок інтересу до варіацій недорогого сегмента — ЗАЗ “Славута” та седани марки ВАЗ. Аж шість сходинок на шляху до успіху подолав Volkswagen Transporter, а Opel Vectra піднялася вже на вісім позицій.

Знизився інтерес, натомість, до авто Audi A6, Toyota Camry, Ford Focus та BMW 5. Кожна з автівок втратила по кілька позицій у топі, уступивши місце більш недорогим варіантам.

Ford Focus
Ford Focus

Як бачимо, бюджетні авто навіть на вторинному ринку переважають за попитом та потроху витісняють бізнес-клас. Така тенденція просідання ринку, за думкою експертів, може бути пов’язана не лише із затяжною пандемічною кризою, але й із наближенням новорічних свят.

А отже, такі зміни можна поки не вважати критичними для українського ринку автомобілів бувших у вжитку.