Сперечатися про те, що більш важливо для автомобіля – інтер’єр чи екстер’єр, ймовірно, безглуздо, тому що це питання дуже індивідуальне. Проте, саме всередині салону людина проводить основну частину часу, а тому, внутрішнє оздоблення має точно не останнє значення.

Пропонуємо вашій увазі власну підбірку авто з найкращим інтер’єром, які вже зараз доступні на ринку України або ж з’являться у нас зовсім скоро.

В першу чергу покупцям, які цінують в авто інтер’єр, рекомендують придивитися до доступного на ринку України кросоверу Chery Tiggo 7 Pro, від виробника з Піднебесної. У «топовій» варіації модель пропонується з панорамним дахом.

Цікавими рішеннями розробників можна назвати цифрову «приборку» і мультимедіа з масивним дисплеєм. Надає оригінальності інтер’єру і атмосферне підсвічування в салоні, стильний важіль коробки передач, бездротова зарядка для мобільних пристроїв.

Chery Tiggo 7 Pro
Chery Tiggo 7 Pro

Друге місце ТОПу займає південнокорейський бізнес-седан Kia K5 . В загальному, він багато в чому схожий на попередника, але ось у варіації GT Line і старше вже з’являється ряд «родзинок» – віртуальна панель приладів, відмінний інтерфейс, сучасна мультимедіа та інше.

Kia K5
Kia K5

Далі йде представник німецького автопрому Mercedes-Benz S-Class. Інтер’єр порадує використаними в оздобленні якісними матеріалами, мультимедіа з голосовим і «жестовим» управлінням. Особливістю «німця» можна назвати цифрову панель приладів, що «переносить» водія в салон автомобіля майбутнього.

Mercedes-Benz S-Class
Mercedes-Benz S-Class

Замикає ТОП автомобілів з кращим інтер’єром кросовер Geely Tugella, продажі якого на ринку Україні стартують вже найближчим часом.

Geely Tugella
Geely Tugella

Авто отримало мультимедіа з нестандартним екраном, преміальне виконання центрального тунелю, крісла з бічною підтримкою, обтягнуте шкірою кермо, а в оздобленні дверних карт і панелі використовувалися високоякісні матеріали.