Автоексперти визначили найбільш ненадійні автівки з 2000 року до сьогодення. Власники розповіли, що вони думають про надійність власних авто.

Дослідження проводилося американською некомерційною організацією Consumer Reports. Основна його ціль полягала у визначенні надійності автівок, випущених за останні два десятиліття. У ході дослідження було опитано 330 тис. респондентів. Автовласники розповіли, як часто вони зверталися у сервіс із поломками за останній рік. Для зручності, можливі несправності розбили на 17 підвидів за складністю. Кожен автомобіль у результаті отримав певну кількість балів надійності зі 100 можливих.

За результатами опитування було складено рейтинг, у якому авто розмістили за частотою та кількістю виявлених поломок. Ми вирішили застерегти вас від невдалих покупок та розповісти, які ж представники автоіндустрії потрапили до «чортової дюжини» ненадійних.

Ford Explorers
Ford Explorer

Топ-13 ненадійних автомобілів останніх 20 років:

1. Mercedes-Benz GLE (1 бал)
2. Ford Explorer (1 бал)
3. Lincoln Aviator (2 бали)
4. Tesla Model Y (5 балів)
5. Audi Q8 (8 балів)
6. Ford Escape (10 балів)
7. Lexus LS (13 балів)
8. Kia Forte (13 балів)
9. Volvo S90 (17 балів)
10. Volkswagen Jetta (19 балів)
11. Jeep Renegade (19 балів)
12. Mini Cooper (28 балів)
13. BMW X3 (31 бал)

Варто зазначити, що дослідження охопило не всі транспортні засоби сучасного авторинку. Тому перераховані вище авто виявилися найгіршими лише у межах охопленого опитуванням переліку автівок. Та не зважаючи на це, результати даного дослідження можуть виявитися надзвичайно корисними, враховуючи актуальність авто з США на українському авторинку.

Цікаво, що за зібраними даними відомий автобренд Lexus отримав в загальному високу оцінку надійності. Проте, одна з його варіацій таки опинилася в анти-топі. А от Tesla, як не дивно, не отримала хорошої оцінки надійності для жодної зі своїх моделей. Найкращою серед творінь Ілона Маска виявилася Model 3, отримавши аж 53 бали. Тоді коли інші представники модельного ряду Tesla набрали не більше 31 бала.