Для більшості жінок при виборі автомобіля найбільш важливими факторами є привабливий екстер’єр та інтер’єр, компактні розміри і простота в управлінні. Експерти порталу Avtosota, спираючись на перелічені якості, підібрали кращі моделі для представниць прекрасної статі (жодного сексизму).

Перший рядок рейтингу займає невеликий, яскравий і привабливий південнокорейський автомобіль KIA Picanto. З нових автівок на українському ринку дану модель можна знайти тільки з АКПП.

Бензиновий двигун об’ємом 1,2 та потужністю 85 к.с. вартує в межах 18 200 – 18 550 доларів. Трішки дешевше обійдеться автівка з двигуном на 1.0 л з потужністю 67 к.с. – 14 500 доларів.

KIA Picanto
KIA Picanto

П’ятирічні KIA Picanto на механіці оцінюють в 7 500 – 9 000 доларів.

Друге місце в топі авто для жінок займає Ford Fiesta. Автівку 2020 року випуску можна придбати з двигуном на 95 або 100 к.с. Є автомат та механіка. Ціни в межах 20 000 доларів. На вторинному ринку Fiesta віком до 5 років оцінюється в середньому від 8 – 11 тисяч у.о.

Останнім до лідируючої трійки увійшов компактний міський автомобіль Citroen DS3, Його можна купити тільки у вживаному варіанті, а ціна за автівку 5 – 8 років варіюється в районі 8 – 10 тисяч доларів, оскільки модель відноситься до преміальних.

Renault Arkana
Renault Arkana

На четвертому рядку експерти розмістили «француза» Pеugeot 308. За ним слідують два авто від іншої компанії-виробника з Франції Renault Kaptur і Arkana та «японець» Nissan Juke.