У лінійках навіть найуспішніших компаній-автовиробників можуть бути присутніми не найвдаліші моделі. Експерти, спираючись на скарги українських автомобілістів, назвали найбільш ненадійні авто, що часто ламаються навіть на гарантії.

Південнокорейський бренд KIA не так давно вивів на ринок новий седан K5, але, як відзначають фахівці, по суті це не новинка, а оновлена ​​версія давно відомої моделі Optima. Останню досить часто можна зустріти і на вторинному ринку з пробігом від 50 тисяч кілометрів, але українці не дуже цікавляться такими варіантами і вважають за краще купувати нове авто з гарантійним обслуговуванням.

Справа в тому, що у KIA Optima нерідко виникають серйозні проблеми з силовим агрегатом сімейства G4 і в разі придбання нової автівки є надія на ремонт по гарантії. Крім того, проблемними місцями у цього «корейця» називають швидку зношеність обробки салону і поява вогнищ корозії на зварних швах днища.

Kia Optima
Kia Optima

Друге ненадійне авто, яке часто ламається на гарантії, випускає той самий південнокорейський виробник. Мова йде про середньорозмірний кросовер Sportage від KIA. Авто з хорошою керованістю, привабливим зовнішнім виглядом і цілком доступною ціною – близько 549 000 гривень за базову варіацію.

Однак у нього присутні ті ж проблеми, що і у Optima, але є і «персональні» несправності, а саме каталізатори і масляний насос, що виходять з ладу.

Skoda Rapid досить популярна в українців, які вважають за краще купувати варіації з «атмосферником», а не з бензиновим 125-сильним агрегатом об’ємом 1,2 л.

Skoda Rapid
Skoda Rapid

Заявлений виробником ресурс останнього становить близько 200 тисяч кілометрів пробігу, але власники відзначають, що проблеми нерідко починаються ще на гарантійному терміні.

Зокрема, вже після сотні тисяч пройдених кілометрів неприємності може почати доставляти привід газорозподільного механізму, а потім і термостат.