На вторинному ринку України кросоверів представлена ​​велика кількість і на частку цього сегмента припадає вже майже чверть від загальної кількості продажів.

Ці авто надійні і практичні, що показують дослідження американських і європейських аналітиків. На їх основі портал Avtosota склав власний рейтинг, до якого увійшли 5 кросів з пробігом в Україні, які найменше потребують ремонту.

Перший рядок ТОП-5 займає кросовер Toyota RAV4, який сходить з конвеєра японського автовиробника вже не перше десятиліття.

Toyota RAV4
Toyota RAV4

Це авто давно підтвердило якість збірки і надійність, тому в черговий раз стало лідером рейтингу серед авто свого сегменту з пробігом в Україні.

Експерти відзначають, що у RAV4 відмінний силовий агрегат, АКПП і підвіска, тому лише один з десятка власників кросу звертається в сервісний центр, та й то частіше за все не з глобальними проблемами, а з невеликими неполадками.

На другому місці списку кросі, що найрідше ламаються, розмістився «японець» Honda CR-V.

Honda CR-V
Honda CR-V

На вторинному ринку України цю модель можна зустріти досить часто і зазвичай всі представлені екземпляри у відмінному стані, а у продавців до них майже немає зауважень, хіба що іноді скаржаться на рульове управління.

Замикає трійку лідерів німецька Audi A5 – авто з німецькою якістю і високою надійністю.

Audi A5
Audi A5

Четверта позиція теж дісталася представнику німецького автопрому Mercedes-Benz GLC, який чотири роки тому став одним з десяти найбільш надійних автомобілів в світі за версією Consumer Report.

Останнім у рейтингу живучих вживаних кросоверів в Україні виявився південнокорейський Kia Soul. Він відрізняється від інших автівок, що увійшли в список невеликим розміром, але при цьому британське агентство WhatCars називає його кросом «з феноменальною надійністю», оскільки на неполадки його власники скаржаться вкрай рідко.