Саме автівки цих брендів здатні проїхати понад 500 тис. км без поломок.

Одним із базових параметрів, за яким оцінюють надійність транспортного засобу, є кількість
пройдених кілометрів без серйозних поломок. Саме за цим критерієм і була обрана п’ятірка
лідерів серед світових автовиробників.

Першим із таких автобрендів став Volkswagen.

Ці машини, якщо за ними гарно доглядати, є надзвичайно довговічними. Найкраще віддати перевагу моделям Jetta 5, Passat B6, Golf 5 та 6. Експерти також радять авто цієї марки із сильниками BSE 1.6 MPI. Щоправда, такі машини випускалися лише до 2015 року і з часом їх стає все менше на ринку.

Volkswagen Golf 6
Volkswagen Golf 6

Друге місце посіла марка Chevrolet.

Найкращі авто цієї відомої французької марки відносяться до сімейства Cobalt. Справа тут у надзвичайно надійному 1,5-літровому двигуні B15D2 на 106 к.с.

На третій сходинці опинився Renault.

Renault Duster
Renault Duster

Найкращими машинами цієї марки заслужено вважаються Duster, Logan та Sandero. А головною їх перевагою також є двигун – К4М та F4R. Саме завдяки вдалій конструкції мотору, ці автівки здатні безперешкодно долати сотні тисяч кілометрів.

Четвертою стала японська марка Toyota.

Toyota RAV4
Toyota RAV4

Лідерами серед моделей цього бренду стали власники мотору 2AR-FE. Найпопулярнішими серед них є деякі варіації RAV4 та Camry. При належному догляді та акуратному поводженні, це авто може стати вашим «вічним супутником».

Замикає топ витривалості виробник Honda.

Honda CR-V
Honda CR-V

Найкращі «корейці» із двигуном R20A, та їх не так вже й багато на авторинку. Здебільшого це моделі Accord, Civic та CR-V. Максимум, що вам доведеться з часом відремонтувати у такій машині, це ремінь ГРМ. Загалом же автомобілі цієї марки служитимуть вам довго та без турбот.