Улюблені моделі для подорожей та щоденного пересування.

Широкий вибір українського авторинку часто навіть ускладнює покупку, адже у автомобілістів просто очі розбігаються від кількості варіантів. Допомогти визначитися із вибором «залізного коня» допоможе рейтинг найбільш практичних авто 2020 року авторства вітчизняних автомобільних експертів.

1. Subaru Impreza
Широко відома японська автівка може похвалитися не лише помірною ціною, близько 20 тис. дол., але й підвищеною безпечністю їзди та високою потужністю двигуна. Повнопривідний седан недорогий в обслуговуванні та, завдяки місткому багажному відділенню, чудово підійде для сімейних подорожей.

2. Toyota Prius V
Вартість цього не надто габаритного седана – 27 тис. дол. Автівка оснащена бензиновим та електродвигуном, внаслідок чого є дуже економічною. А просторий салон та багажник зроблять зручною та приємною будь яку далеку поїздку.

3. Volvo V60
Вартість такої моделі – 37 тис. дол. Та вища ціна є цілком виправданою з огляду на рівень безпеки машини. Цей екземпляр містить цілу низку функцій активної та пасивної безпеки, покликаних вберегти водія та пасажирів від усіх можливих небезпек.

Volvo V60
Volvo V60

4. Toyota Avalon Hybrid
Доволі габаритне та при цьому економне авто. Використання бензину, завдяки двигунові, що працює за циклом Аткінсона, становить лише 5.9 л на сотню кілометрів. Вартість авто – 38 тис. дол.

5. Toyota RAV4
Майже всепрохідний позашляховик давно став улюбленцем українців. За рівнем використання палива він у своєму класі є найбільш економічним. А просторий салон стане чудовою перевагою для водія із великою родиною. Вартує така модель близько 28 тис. дол.