Досить часто перед автомобілістами постає питання, на які моделі можна покластися та які найкращі для сімейного використання?

Спираючись на тисячі думок власників таких автомобілів, журнал Auto Express склав список найкращих пропозицій у цьому класі на 2020 рік.

Ви шукаєте щось практичне, економічне та достатньо просторе для перевезення своїх дітей? Якщо так, то ви шукаєте на ринку сімейні машини, і ключовим пунктом у вашому списку вимог буде щось, що може бути важко визначити, але, безумовно, дуже важливе для кожного власника автомобіля – надійність.

Адже останнє, чого хоче водій, це поломки, і не дай Бог, коли вони трапляються, наприклад, під час святкових поїздок. Ось чому надійність має надзвичайно важливе значення для сімейних автомобілів.

Щоб допомогти вам вибрати найкращі моделі в цьому плані, ми склали їх список на основі найбільшого опитування задоволеності споживачів у – Driver Power 2020, проведеного серед читачів журналу Auto Express.

Звичайно, немає жодних гарантій того, що будь-яка машина буде без проблем. Однак інформація про досвід інших водіїв з такими автомобілями, а також знання конкретних несправностей або проблем є вагомими вказівками на те, чого чекати після покупки.

Нижче ви знайдете список десяти найкращих сімейних автомобілів за рівнем надійності відповідно до рейтингів їх власників. Серед них також був врахований відсоток власників, які мали якісь дефекти, навіть якщо вони були незначними. Що важливо, дані базувались на думках після перших 12 місяців використання автомобілів, тому вони показують, наскільки ці автівки надійні в перший період використання.

10 місце Lexus NX – 95,74%

Lexus NX
Lexus NX

Модель 1-го покоління (2014-сьогодні)

Щось пішло не так? 11,5%

Lexus систематично потрапляє до цього списку, а власники NX високо оцінюють надійність свого компактного позашляховика. NX був визнаний найнадійнішим автомобілем у 2018 році, а минулого року він приземлився на 6-му місці, тому не дивно, що він успішно працює і цього року. Лише 11,5 відсотка. власників повідомили про несправність.

Загальна якість збірки була трохи менш вражаючою, оскільки модель посіла 18-те місце із 93,46 відсотками. З іншого боку, лише 42-а позиція у списку найкращих вживаних автомобілів, може натякати на те, що Lexus NX має і свої слабкі сторони.

 

9 місце Lexus IS – 95,89%

LEXUS IS-2
Lexus IS

Модель 3-го покоління (2013-сьогодні)

Щось пішло не так? 14,5%

Торішній віце-претендент на перемогу, цього разу приземлився на кілька місць нижче в категорії сімейних автомобілів та на 11-му місці в загальній класифікації.

Lexus IS пропонується на ринку з 2013 року з 3-річною гарантією (5 років для гібридних версій). Однак покупцям нових примірників не доводиться сильно турбуватися, адже лише 14,5 відсотка. власників повідомили про дефекти протягом першого року використання. Загальна якість оцінюється у 94%. Серед найпоширеніших проблем згадується електроніка.

 

8 місце Toyota C-HR – 95,95%

Toyota C-HR
Toyota C-HR

Модель 1-го покоління (2016-сьогодні)

Щось пішло не так? 14,3%

Toyota C-HR цього року потрапила у сімейний автомобільний Top-10 і є першою з трьох японських марок у списку. З рейтингом надійності 95,95 відсотка. Електричні несправності завадили зайняти вищу позицію. З точки зору загальної якості збірки, автомобіль посідав 19-е та 25-е місце в цілому.

 

7 місце Toyota Corolla – 96,06%

Toyota Corolla
Toyota Corolla

Модель 12-го покоління (2019-сьогодні)

Щось пішло не так? 7,7%

Нова Toyota Corolla – це не лише повернення знакової назви компактної моделі, а й повторне входження до групи найнадійніших серед десяти з рейтингом надійності 96,6 відсотка. Цього року Corolla зробила чудову роботу, з незначними збоями в інтер’єрі. У загальній класифікації найкращих автомобілів ця модель також зайняла 7-е місце, тому не лише безвідмовність є її сильною стороною.

 

6 місце Peugeot 3008 – 96,09%

Peugeot 3008
Peugeot 3008

Модель 2-го покоління (2016-сьогодні)

Щось пішло не так? 11,8%

Ця модель продовжує відважно виступати проти жорсткої японської конкуренції. Фактично, Peugeot – це єдина європейська марка, яка цього року потрапила до Топ-10. У 2019 році 3008 зайняв 7 місце в загальному рейтингу, і він посів друге місце в категорії “Найкращий вживаний автомобіль” з результатом 92,04 відсотка. Незважаючи на те, що він представлений на ринку з 2016 року, власники все ще вражені якісним оздобленням цього компактного позашляховика.

 

5 місце Toyota Prius – 96,56%

Toyota Prius
Toyota Prius

Модель 4-го покоління (2015-сьогодні)

Щось пішло не так? 6,8%

Торішній переможець цього разу опустився на 5-е місце в категорії надійних сімейних авто та на 6-те серед найнадійніших в цілому. Однак найпопулярнішим гібридом Toyota залишається найкраща модель бренду. У популярного Prius було декілька несправностей, про які повідомили 6,6%. власників, з яких 40 відсотків. це стосувалося електричних несправностей. У загальній класифікації найкращого автомобіля Prius посів 16 місце у Driver Power 2020.

 

4 місце Lexus RX – 96,90%

Lexus RX
Lexus RX

Модель 4-го покоління (2015-сьогодні)

Щось пішло не так? 9%

Четверта позиція у списку найменш примхливих сімейних автомобілів лише підтверджує, наскільки бездоганним є цей розкішний позашляховик. Лише 9 відсотків. власників повідомляли про несправності, і вони найчастіше пов’язані з проблемами із електрикою. Lexus RX став 5-м у категорії якості збірки та 3-м у загальному рейтингу.

 

3 місце Lexus CT – 96,80%

Lexus CT
Lexus CT

Модель 1-го покоління (2011-сьогодні)

Щось пішло не так? 13,9%

В даний час це третій найнадійніший сімейний автомобіль, який ви можна придбати. Результат настільки вражаючий, що модель вже має тривалий ринковий рекорд. У категорії якості виготовлення автомобіль посів 4 місце, випередивши більший RX. Про проблеми з автомобілем повідомили 13,9 відсотка власників, але не можна однозначно стверджувати, що несправність трапляється особливо часто. У загальній класифікації Lexus CT посів 19-ту позицію.

 

2 місце Nissan Leaf – 97,04 відсотка

Nissan Leaf
Nissan Leaf

Модель 2-го покоління (2017-сьогодні)

Щось пішло не так? 22,6%

Nissan Leaf другого покоління чудово доводить, що електромобілі можуть бути надійними та забезпечувати гарне рішення в довгостроковій перспективі. Так, 22,6 відсотка. власників повідомляли про несправності, найчастіше пов’язані з електрикою, але високий рейтинг надійності може свідчити про їх незначність. Leaf посів третє місце в категорії якості збірки та 24 в загальній.

 

1 місце Subaru Outback – 97,24%

Subaru Outback
Subaru Outback

Модель 3-го покоління (2015-сьогодні)

Щось пішло не так? 13,5%

Subaru Outback – цьогорічний переможець серед найнадійніших сімейних автомобілів, які сьогодні можна придбати. Лише 13,5 відсотка власників цієї моделі повідомляли про несправності, менше половини з яких стосувалися електрики. Непогано, враховуючи той факт, що багато позашляховиків використовуються на бездоріжжі. Бренд Subaru також посів 3 місце в категорії найкращих виробників у 2020 році.