Британські експерти з Carfection протестували можливості нового Audi E-Tron Sportback 2021 року, який почав продаватися у Великобританії місяць тому.

Британські автолюбителі можуть вибирати між трьома різними варіантами. Модель початкового рівня – це лінійка 55 quattro S, а над нею стоїть 55 quattro Launch Edition. Завершує лінійку модель 55 quattro Vorsprung. Як випливає із значка «55» в назві, між ними немає відмінностей в трансмісії.

Таким чином, всі вони поставляються з акумулятором на 95 кВт-г, який приводить в дію пару електродвигунів загальною потужністю 355 кінських сил і 561 Нм крутного моменту. Позашляховик також оснащений «режимом прискорення», який збільшує ці показники до 402 кінських сил і 664 Нм крутного моменту. Це дозволяє електромобілю Audi розганятися до 96 км / год за 5,5 секунди.

Audi E-Tron Sportback
Audi E-Tron Sportback

E-Tron Sportback оснащений системою повного приводу Quattro. Він працює в режимі заднього приводу, а передня вісь включається тільки при необхідності, надаючи позашляховику хороший перекіс з заднім приводом.

 

Одна цікава особливість водіння E-Tron Sportback полягає в тому, що він має велику потужність і крутний момент, але бренд не поспішає агресивно рекламувати авто і примушувати автолюбителів купувати модель. Замість цього у Audi відкалібрували електродвигуни, щоб забезпечити більш плавний діапазон потужності, який додає більше приємних відчуттів від водіння.