Має значення спосіб розгону, а також обороти самого двигуна.

Одна з важливих характеристик автомобіля, від якої багато в чому залежить його успіх на ринку, – це витрата палива. Представляючи нову модель, її виробник заявляє певні показники, але фахівці радять не довіряти їм на 100%, оскільки вони відрізняються від реальності.

Витрата палива залежить від багатьох факторів, тому не варто сліпо вірити цифрам, які вказав виробник. До цих показників варто додати 1-2 літра, так як реальні умови дуже сильно відрізняються від тих, в яких проводять тести.

Експерти вважають, що найменше палива витрачається при їзді на швидкості 75 км / г. Її можна досягти навіть у місті, якщо немає пробок. Однак прискорення повинно бути плавним, тобто 50 км / год треба набирати 20 секунд, а обороти не повинні перевищувати значення 1500 об / хв.

Також витрата палива залежить від передачі. Так, рекомендується включати максимально можливу передачу, а з АКПП переходити в ручний режим. Не слід підтримувати високі швидкості, а для більшої економії можна відмовитися від кондиціонера. Також паливо витрачають фари (0,5 л / 100 км), тому в світлий час доби краще включати тільки протитуманні.

За містом швидкість можна збільшити до 80 км / г. Щоб заощадити ще більше палива, можна їхати за вантажівкою або автобусом, що знизить лобовий опір.