Зі статті ви дізнаєтеся, чому краще купити новий або вживаний (з пробігом) Рено Дастер (Renault Duster) з дизельним турбодвигуном серії K9K об’ємом 1.5 літра потужністю 109 кінських сил, він же Renault 1.5 dCI.

Ми вирішили зібрати для вас воєдино всю корисну інформацію по дизельному двигуну Renault Duster (Dacia Duster) серії k9k 1.5 dci потужністю 109 кінських сил. Ця інформація буде корисна для тих хто розглядає в якості покупки автівку з цим силовим агрегатом.

Що потрібно знати при виборі Рено Дастер з мотором k9k 1.5 dci 109 к.с?

  1. Не беріть автомобіль з коробкою на 5 ступенів.
  2. Не вірте в пробіги 30, 50, 80 тисяч кілометрів – практично всі авто приганяються до нас на продаж пробігши не менше 120 тисяч.
  3. Не вірте що не фарбовані, краще перевірити. Для цього існує лакомір. Все що фарбовано крім бамперів буде гнити з часом.
  4. Не вірте що замінені всі витратні матеріали якщо немає підтвердження офіційного дилера порядність якого не викликає у вас сумніви.
  5. Вивчайте болти в підкапотному просторі і по периметру на предмет того що їх розбирали. Звичайний литовський або польський сервіс на свіжих авто ніколи не береже головки і по болтах відразу видно.
  6. При виборі Рено Дастер беріть з собою діагноста обов’язково з кліпом, не сумлінні перекупки вас з кліпом не пустять.
  7. Перевіряйте наявність 2 карт на працездатність. Чи заводять вони машину і чи всі відкривають, не вірте що сіла батарейка – перевірте. Ремонт коштує грошей, а дублікат карти взагалі дорогущий.
  8. Не купуйте авто без огляду на СТО – перевірка підвіски, кузова, днища і слідів стороннього втручання.
  9. Бажано уникати машини з фільтрами саж.

В ідеалі потрібно шукати Рено Дастер з 6-ти ступінчастою коробкою, паливною siemens (continental) на 106 коней. Це буде найбільш без проблемний варіант. Якщо на машині коробка 5-ти ступінчаста то від покупки краще утриматися, оскільки там буде встановлена паливна система dephi яка дуже вимоглива до палива і не відрізняється великим ресурсом.