Кожен двигун має свій певний ресурс. При цьому нерідко силові агрегати виходять з ладу раніше, ніж це передбачалося, що веде до дорогого ремонту.

За заявою експертів компанії Autolist, катастрофічних наслідків можна уникнути, якщо автовласник буде уважно прислухатися до мотору, і на ранніх стадіях проводити відповідну «діагностику і лікування» силової установки.

Двигун на сучасних авто може прослужити до 250 000 км, якщо за ним уважно стежити, не експлуатувати машину в жорстких умовах та регулярно його обслуговувати.

Якщо двигун перестає рівно і плавно працювати при холостих обертах, виникає деяка нестабільність, слід негайно звернутися до фахівців. В даному випадку могли зноситися підшипники.

ремонт двигуна

Брак потужності може говорити про зношення поршнів / циліндрів, а також низький рівень компресії. Сильна витрата масла свідчить про зношення поршнів та інших елементів мотора. А ось велике споживання пального може говорити про неполадки кривошипно-шатунного механізму або клапанів.

Перегріву силової установки може супроводжувати несправність системи охолодження, сильне зношення прокладки блоку циліндрів.

Раніше, портал Avtosota писав про те, що Опитування показало, як українці прогрівають двигуни своїх автомобілів