Контрактним двигуном називається агрегат, що раніше вже використовувався в машині і привезений із закордонної розбірки. Такі двигуни досить популярні в Україні, але існують деякі «підводні камені», про які потрібно знати водіям.

Покупцеві найкраще, якщо він має намір купити контрактний мотор, відвідати спеццентр, де продаються такі пристрої. Як правило, ці організації мають власний склад і позитивну репутацію. Необхідність внести передоплату за замовлений товар – один з головних факторів успішності контрактного двигуна.

Якщо покупець вирішить не купувати двигун, магазин оперативно знайде іншого клієнта.

Потрібно відзначити, що контрактні апарати вважаються вживаними, а тому на них не поширюється закон «Про захист прав споживачів». Великі торгові точки дають дуже невелику гарантію на продукцію, намагаючись прописувати всі зобов’язання в Угоді.

ремонт двигуна

Ще один «підводний камінь»: невірний підбір двигуна, оскільки за номером VIN не у всіх випадках виходить привезти те, що треба. Причина може бути така: агрегат від іншої машини, що пройшла модернізацію або відкличну кампанію.

Покупець повинен уважно вивчити зовнішній стан агрегату і особливо герметиків. Якщо останні свіжі, то пристрій раніше вже розкривали. Контрактні двигуни продають як з навісним обладнанням, так і без нього. Якщо потрібно замінити його блок, то слід придбати прилад без такого обладнання, встановивши фрагменти, які залишилися зі старого мотору.