Кожен водій добре знає про те, що експлуатація автомобіля в зимову пору року відрізняється від літньої. Експерти розповіли порталу Avtosota, що потрібно враховувати кілька принципових моментів, готуючи машину до холодів.

Перш за все, з приходом холодної пори року потрібно перевіряти акумулятор. Вся справа в тому, що в холодну пору року витрата акумулятора йде набагато швидше, тому водії повинні переконатися в тому, що він заряджений і готовий до холодів.

Перевірити рівень масла і при необхідності долити його або змінити на нове, промивши силовий агрегат. Рівень масла повинен бути в нормі, в іншому випадку через прихід холодів вийде так, що двигун почне працювати на підвищених потужностях і може просто вийти з ладу або зажадати дорогого ремонту.

Також своєчасно потрібно поміняти гуму. Це вкрай важливо з огляду на те, що ймовірність виникнення аварійних ситуацій в перші заморозки збільшується в кілька разів. Більш того, важливо не тільки поміняти гуму, але і підібрати відповідні шини, щоб керованість автомобіля в мороз не змінювалася. Ну і звичайно варто провести діагностику автівки, виявивши можливу наявність прихованих поломок, які можуть проявитися в холодну пору року.