Керівник Tesla Ілон Маск заінтригував потенційних покупців новими подробицями про його важливу характеристику – запас ходу.

За словами Маска, на одному заряді Semi здатний долати до 1000 кілометрів шляху, і домогтися такого показника компанії допоможе новий структурний дизайн батареї.

Отримати запас ходу в 500 кілометрів, я думаю, досить легко, за умови, що фура везе вантаж вагою 40 тон. Для далеких перевезень ми зможемо збільшити запас ходу до 800 кілометрів і надалі – до 1000 кілометрів.

– сказав він.

Tesla Semi
Tesla Semi

Нагадаємо, під час прем’єри тягача в 2017 році Маск заявляв, що в базовій комплектації серійна вантажівка зможе проїжджати на одному заряді 300 миль (483 кілометри), а в топ-версії Long Range – 500 миль (805 кілометрів).

Протяжність 80% маршрутів для магістральних вантажівок в США становить близько 400 миль (640 кілометрів), це означає, що Tesla Semi добереться до місця і повернеться на одній зарядці.

Спеціально під своє нове дітище компанія планує розгорнути мережу «мегазаправок», за допомогою яких можна заповнити 80% запасу енергії батарей всього за 30 хвилин.