Повністю електричний Volkswagen ID.4 – це перший електричний позашляховик автовиробника. Він стане найбільш продаваною моделлю в сімействі ID.

Напередодні в мережі виклали кліп від ютубера Бьорна Найланда. Він докладно показує електромобіль всього через кілька тижнів після його презентації.

В основі ID.4 лежить модульна архітектура електроприводу VW (MEB) з потужністю від одного електродвигуна, який приводить в рух задню вісь і генерує 201 “конячку” і 309 Нм крутного моменту. Цей двигун живиться від акумуляторної батареї потужністю 82 кВт-г, розташованої в днищі.

Пробіг позашляховика становить на одному заряді становить 402 км.

Volkswagen ID.4
Volkswagen ID.4

Велика частина відео присвячена салону ID.4. Він трохи більший, ніж менший хетчбек ID.3. Ключові особливості включають дисплей Head-Up Display, інформаційно-розважальний екран більшого розміру, ніж у ID.3, і електричний привід задніх дверей.

У салоні достатньо місця для п’яти дорослих, а одне із задніх сидінь можна використовувати для підтримки дитячого крісла, повернутого назад.

Тоді, як ID.4 спочатку доступний тільки з одним електродвигуном, встановленим ззаду, варіант з двома електродвигунами потужністю на 302 кінських сили і повним приводом не за горами.

Всі моделі Volkswagen ID.4 поставляються з бортовим зарядним пристроєм потужністю 11 кВт, що забезпечує швидку зарядку як змінним, так і постійним струмом. При підключенні до станції швидкої зарядки постійного струму потужністю 125 кВт акумулятор ID.4 може заряджатися з п’яти до 80 відсотків за 38 хвилин.