Триває розробка майбутніх гібридних продуктивних версій нового S-класу, які носять назви AMG S63e і S73e 4Matic. Фотошпигуни ще раз заглянули на прототип моделі під час випробувань в Німеччині.

Суперседан з модифікацією Affalterbach з’явиться в наступному році у версії 2022 року в Північній Америці та в моделі 2021 року для решти світу. Тестовий автомобіль з голови до п’ят покритий класичною комуфляжною обгорткою. Такі штрихи, як передня решітка Panamericana, великі колеса та агресивні чотиригранні вихлопні патрубки, вказують на те, що це варіант саме AMG S-класу.

Найбільші зміни ховаються під шкірою нового AMG S63e, оскільки нове покоління вперше отримає гібридний силовий агрегат, що підключається. По суті, він як і раніше буде використовувати твін-турбо 4,0-літровий двигун V8, але тут йому також буде допомагати електродвигун. Очікується, що чистий результат складе близько 700 кінських сил.

Mercedes-Benz AMG S63e
Mercedes-Benz AMG S63e

Для клієнтів, які не хочуть задовольнятися потужністю менше 800 кінських сил, Mercedes-AMG запропонує новий S73e. У ньому буде використовуватися аналогічна гібридна трансмісія. Тільки тут новий S буде оснащений більш потужним електродвигуном. Це той самий агрегат, який Mercedes тестував в майбутньому 4-дверному AMG GT 73e протягом останніх декількох місяців.

З огляду на те, що майбутній гібридний варіант S580e буде пропонувати близько 100 км діапазону електромобілів, ми очікуємо, що нові моделі AMG будуть пропонувати більш-менш те ж саме.

Mercedes-Benz AMG S63e

Інженери Affalterbach скористаються всіма технічними характеристиками, пропонованими в новому S-класі, щоб зробити його повноцінним надшвидкісних седаном, включаючи переналаштовану пневматичну підвіску і систему управління всіма колесами.

Більші гальма та інші високопродуктивні компоненти також знаходяться в списку AMG. Очікується, що нові спільні гібридні моделі Mercedes-AMG S63e і S73e будуть представлені протягом наступних декількох місяців з виходом на ринок в кінці 2021 року.