Volkswagen хоче, щоб більше клієнтів були зацікавлені в покупці електричного хетчбека ID.3. Німецький автовиробник нещодавно випустив більш доступну версію автомобіля на батарейках, яка пропонує таку саму частоту, що і базова модель.

Ральф Брандштеттер, генеральний директор Volkswagen Passenger Cars, показав потенційний кабріолет ID.3 в своєму повідомленні на LinkedIn. Хоча він визнає, що «команда дизайнерів Volkswagen вже накидала деякі початкові ідеї», схоже, що остаточне рішення ще не прийнято.

Судячи з усього, інженери і дизайнери компанії «все ще думають, як втілити цю привабливу концепцію в життя». Ми не знаємо, скільки змін в конструкції автомобіля буде потрібно, щоб ID.3 позбувся даху, але можна з упевненістю сказати, що це безперечно зовсім непросте завдання.

Volkswagen ID.3 cabrio

Повідомлення Брандштеттера супроводжується рендерингом, в якому показано, як може виглядати кабріолет ID.3. Електромобіль може втратити задні двері, і це буде означати, що сам корпус ID.3 доведеться серйозно переробити.

Проте, схоже, що очільник Volkswagen Passenger Cars просто показав кабріолет ID.3, щоб підтримати інтерес до автомобіля. Шанси побачити його на виробничих лініях, ймовірно, дуже малі.