Цей інструмент під назвою VW Showroom дозволяє покупцям використовувати свій телефон для розміщення ID.4 в вашому домі, на під’їзній доріжці або в будь-якому іншому місці біля будинку.

Користувачі програми можуть обходити автомобіль, як в реальному виставковому залі, і переглядати його з усіх боків.

Крім того, технологія AR дозволяє вибирати між шістьма кольорами для ID.4, включаючи червоний, синій, чорний, білий і два відтінки сірого і сріблястого. Також можна вибрати два різних дизайни коліс. Можна зробити віртуальну екскурсію по інтер’єру VW, хоча в салоні немає зон налаштування.

Volkswagen заявляє, що на розробку інструменту в міжнародної команди з 17 осіб пішло три місяці. На додаток до Volkswagen ID.4 він може використовуватися і в новому Taos 2022 року.

Volkswagen ID.4
Volkswagen ID.4

Діапазон моделей VW для ID.4 починається з іномарки Pro, доступної за ціною від 39 995 доларів або 1 млн 112 тисяч гривень в стандартній комплектації з акумулятором на 82 кВт-г, який приводить в дію електродвигун потужністю в 201 кінську силу і 309 Нм крутного моменту.

Наступний крок в лінійці – це перша версія ID.4, яка має таку саму трансмісію, але краще оснащена і доступна за ціною від 43 995 доларів або від 1 млн 224 тисячі гривень.