Раніше вже з’являлася інформація, що шведські електрокари Polestar 2 часто зупиняються на дорозі з незрозумілих причин. Водії або отримують повідомлення про помилку, або двигун седана просто перестає працювати.

Як показала практика, повернути до життя автомобіль на місці не вдається, і його доводиться буксирувати для ремонту, який часто займає більше місяця.

За інформацією шведського автомобільного порталу, причина була виявлена ​​і компанія відкличе всі 2 200 одиниць Polestar 2, проданих на даний момент.

Polestar 2

Відповідно до публікації, в автомобілях з’являються програмні помилки, через які вони можуть відключатися навіть під час руху. Повідомляється про три подібних випадки в Швеції, на щастя, аварій і травм в пригодах вдалося уникнути.

Polestar 2
Polestar 2

За словами глави відділу зі зв’язків з громадськістю Polestar Брента Елліса, гальма, рульове управління та інші системи зберігають свою працездатність, і власники можуть акуратно зупинити свій автомобіль.

Проте, проблема з програмним забезпеченням була визнана «дуже важливою для безпеки» і вирішено оголосити глобальне відкликання.

Polestar 2

Як розповів один з бельгійських власників Polestar 2, його електрокар зупинився після тільки 998 км і 7 ​​днів використання. Він знаходиться в ремонті з 15 вересня.

За словами менеджера Polestar, вийшов з ладу запобіжний пристрій, що зв’язує блок високої напруги і задній двигун. Трансмісія демонтована, і вони будуть чекати необхідну деталь 41 тиждень.