Концерн Audi запросив журналістів на грецький острів Родос, щоб покататися на передсерійному RS E-Tron GT. Цей електромобіль готується до дебюту вже в цьому році.

Топовий варіант майбутньої лінійки E-Tron GT буде включати в себе два електродвигуни, один спереду і один ззаду. Попередні цифри демонструють показник в 646 кінських сил на OverBoost і 830 Нм крутного моменту. Силова установка розжене електрокар до 100 км / год менш ніж за 3,5 секунди, не дивлячись на вагу близько 2,3 тонни. Максимальна швидкість обмежена позначкою в 250 км / г.

Електричний спортивний седан отримав від творців двоступеневу коробку передач. На першій передачі швидкість становить менше 80 км / год, і акумулятор ємністю 93 кВт-г, що підтримує швидку зарядку.

Audi RS e-tron GT
Audi RS e-tron GT

Автівка позиціонується як альтернатива RS7 з нульовим рівнем викидів. За габаритами Audi RS E-Tron GT вийшов ширшим і нижчим. Лінія даху в задній частині нахилена, що різко скорочує простір для голови пасажирів на задньому сидінні, але місце для ніг цілком пристойне.

 

E-Tron GT при появі в продажі навесні наступного року буде коштувати 129 917 доларів або 3 651 000 гривень за поточним обмінним курсом. RS, як очікується, буде коштувати 168 892 долара або 4 746 000 гривень.