Новітня послуга наразі працює в тестовому режимі.

Днями у Києві розпочав свою роботу сервіс, що прискорить процедуру повернення авто зі штраф майданчика. Інформацію про нововведення було оприлюднено на офіційній інтернетсторінці КМДА.

Наразі послуга проходить етап тестової експлуатації. Щоб скористатися новим сервісом, необхідно встановити на свій смартфон додаток Kyiv Smart City, та ввести у ньому дані вашого авто. Система створить заявку на повернення автівки в електронному форматі.

Заявку потрібно видрукувати та пред’явити представнику Нацполіції безпосередньо на штраф майданчику. Він відсканує документ та поверне авто власнику.

авто

Нова процедура покликана зменшити черги та час очікування автовласників у точках видачі щонайменше на 25%. До речі, нещодавно було продовжено й час роботи штраф майданчиків у суботу. Тепер вони працюватимуть з 9 до 17 години.

Що ж до терміну актуалізації створеної у додатку заявки, то у разі внесення даних до 18 години – машину можна буде забрати того ж дня, після 18 – заявка набуде чинності вже наступного робочого дня.