Концептуальну модель повністю електричного кросовера BMW iNext баварці вперше представили публіці близько двох років тому. Вже на наступному тижні, в середу, 11 листопада, компанія-виробник планує офіційно презентувати серійну версію електрокара.

Незважаючи на те, що випуск новинки німецький виробник анонсує досить давно, якихось особливих подробиць про BMW iNext досі немає. Причому, навіть назва електричного кросовера в принципі номінальна, але чи буде серійна версія називатися так само, як і концепт, ймовірно, стане вже відомо в ході офіційної презентації.

Останню баварці планують провести в форматі онлайн 11 листопада, а почнеться захід о 15:00. Відомо, що презентацію BMW iNext розділять на кілька частин і, наприклад, однією з них стане показ фільму Chasing iNext, в кадрах якого буде продемонстрований процес роботи над новинкою.

BMW iNext
BMW iNext

Якщо говорити про те, що ж на сьогоднішній день відомо про електричний кросовер від BMW, то в цілому інформація мінімальна.

Наприклад, якийсь час назад баварці говорили, що у авто буде досить істотний запас ходу на електротязі – близько 700 кілометрів, але вже в минулому році цей показник «урізали» до 579 км.