Новий BMW i7 зможе проїхати на одній зарядці майже 500 км.

Отже, якщо вірити журналістам з британського видання Car, i7 отримає акумуляторну батарею на 100 кВт. Вона забезпечить представнику BMW запас ходу приблизно в 480 кілометрів.

У рух седан будуть приводити 2 електричних двигуни із сумарною віддачею в 536 кінських сил. Зусилля від них передаються на всі 4 колеса.

Раніше була інформація про те, що потужність силового блоку може досягати 650 к.с. Втім, ці відомості також не можна скидати з рахунків за умови, що BMW прагне досягти високої продуктивності в своїй новинці.

BMW i7

Очікується, що основну конкуренцію BMW i7 на ринку складе Mercedes EQS і Tesla. Більш того, варіант AMG може мати електричну частину на рівні 600 «коней».

Що ж стосується оснащення, то в i7 технологія напівавтоматичного водіння буде з’єднана з численними системами безпеки. Адже кожну свою новинку BMW розглядає в якості сучасного технологічного центру.

BMW i7

Поки відомо, що Mercedes EQS з’явиться в модельному 2022 році. У свою чергу BMW i7 може дебютувати роком пізніше. І не виключено, що це дасть EQS додаткову фору.