В Італії владні структури розглядають питання щодо доплати у розмірі 900 євро кожному, хто встановить на свою машину ГБО.

У Європі дедалі популярнішою стає їзда на автогазі. За встановлення газобалонного обладнання на автомобіль навіть пропонують додатковий фінансовий бонус. Тоді як в Україні автівки із ГБО є не такими популярними через велику вартість реєстрації.

Нещодавно стало відомо про перспективу введення навіть грошового стимулу для громадян Італії. Таке рішення запропонували дві знані італійські організації.

Фінансовий презент від держави розміром 900 євро буде доступний не для усіх власників авто. Нововведення стосуватиметься лише машин зі старими двигунами, що не відповідають екостандартам ЄС, як то Євро-4 та Євро-5.

ГБО
ГБО

Такий проект вимагатиме від бюджету вкладень у розмірі 300 мільйонів євро. Цієї суми має вистачити, щоб перевести на газове паливо близько 500 тисяч авто.

Сміливі пропозиції щодо екологізації транспорту пов’язані із тим, що в Італії ледь не найстаріший автопарк з-поміж країн Євросоюзу. Тому на даний момент це оптимальний спосіб позбутися якщо не вікових автівок, то хоча б їх застарілих двигунів, та максимально швидко покращити екологічну ситуацію в країні.