З початку наступного року в Америці посилять контроль за скруткою пробігу при перереєстрації авто.

З перших днів нового 2021 року американцям стане ще важче схитрувати із пробігом свого автомобіля. Згідно з актуальним законом інформація про кількість пройдених миль повинна реєструватися у відповідній базі даних протягом 10 років з моменту випуску автівки.

Однак з 1 січня 2021 року строк фіксації даних пробігу збільшиться до 20 років. Таке правило діятиме на федеральному рівні, тому буде поширюватися на всі штати.

Рішення про збільшення терміну фіксації даних було прийнято не випадково. Адже, згідно з інформацією Національної адміністрації безпеки дорожнього руху США (NHTSA), цьогоріч середній вік автівок, якими користуються американці, перевищив 12 років. Відповідно контроль перепродажу такого авто видається складнішим. Адже продавцю буде легше приховати істинний пробіг транспортного засобу.

пробіг автомобіля

Варто також зазначити, що у Сполучених Штатах махінації із даними одометра вважаються серйозним злочином та строго караються. Тому скручування пробігу для американських громадян може закінчитися як штрафом, так і позбавленням волі строком до 8 років.