Вони укомплектовані радіостанціями, повідомляє Прес-служба Генерального штабу ЗСУ. Українська армія вперше поповнилася новими вантажівками від світового виробника.

Так, за інформацією Генерального штабу ЗСУ, військові частини (підрозділи) зв’язку різних видів (родів) отримали сучасні та економічні вантажівки Renault Trucks 4Х4.

Зазначається, що ці автомобілі, укомплектовані фургонами зі спецобладнанням, прийдуть на зміну давно застарілим радіостанціям на шасі ЗІЛ-131 і ГАЗ-66, які експлуатуються ще з часів “союзу”.

Скільки саме буде поставлено нових машин поки не повідомляється, але на представленій фотографії видно принаймні 14 одиниць.

“Новітня техніка яка надійде на озброєння, якісно змінить можливості технічної складової системи управління, яку розгорнуто, та на етапах її нарощування під час виконання завдань за призначенням”, – йдеться в повідомленні.

Таким чином, українські військові вперше отримають техніку від виробника зі світовим ім’ям. До цього для армії закуповувалися виключно українські КрАЗ та білоруські МАЗ. Також в останні роки в Європі були закуплені невеликі партії броньованих автомобілів Oncilla.