9 березня під час торгів американської фондової біржі зафіксували значне підвищення акцій Tesla. Цінні папери в ціні підскочили на 19.64 відсотка. Таким чином, їх вартість збільшилася з 563 дол. До 673.58 дол. за одну акцію.

За заявою фахівців, підвищення вартості цінних паперів Tesla змушує нервувати керівництво Volkswagen. Справа в тому, що німецька фірма є прямим конкурентом американської корпорації в рамках світового ринку електрокарів.

Акції Tesla змогли зміцнитися після серії спадів, які обумовлюються різними факторами. Наприклад, електрокари Tesla втратили свою популярність в ЄС. Там свої позиції посилила компанія Volkswagen. Однак це не завадило американському бренду збільшити продажі в лютому, а також впоратися з виниклою кризою.

Tesla Volkswagen

Позиції бренду також зміцнила недавня заява Маска, який пообіцяв оновити версію Cybertruck у 2 кварталі поточного року. Нову електричну модель збираються виробляти на “Гігафабриці”, яку будують на території Техасу. Вона повинна запрацювати вже наприкінці цього року.

Згідно з прогнозами аналітиків, в найближчі кілька років Volkswagen, а також Tesla займуть лідируючі позиції в сегменті сучасних електричних машин. З цієї причини конкуренція між виробниками буде ще збільшуватися.