Вчені ізраїльського Університету імені Бен Гуріона, останні два роки працювали над виявленням вразливостей технологій машинного зору, опублікували результати своїх досліджень. На їхню думку, збити з пантелику автопілот Tesla можна за допомогою електронних дорожніх щитів, якщо запустити на них потрібну інформацію/

Вся справа в тому, що автопілот Tesla працює за аналогією з людським зором. Електромобіль орієнтується на те, що бачить навколо себе автономна система. Однак, іноді в фокус машинного зору потрапляє інформація, яка може збити з пантелику електромобіль і змусити його прийняти несподіване рішення, що в свою чергу може спровокувати небезпечну ситуацію на дорозі.

Факторами, що збивають з пантелику можуть стати електронні дорожні щити, які демонструють рекламну або попереджувальну інформацію. Електроніці Tesla досить 0,42 секунди, щоб помітити зображення, яке раптово з’явилося.

Tesla Sentry Mode
Tesla Sentry Mode

Якщо в момент руху електромобіля на щитах будуть на мить загорятися знаки обмеження швидкості або вимоги про зупинку, автопілот може зреагувати на них раптовим гальмуванням, навіть якщо електрокар буде їхати на великій швидкості.

До того ж, якщо на електронні щити вивести картинку іншого автомобіля або пішохода, автономна система Tesla може прийняти їх за реальні умови і спробувати уникнути ДТП.