Xiaomi – один з найпопулярніших виробників мобільної електроніки в світі. Статистика продажів показує, що компанія досягає успіху на всіх ключових ринках і не має наміру зупинятися на досягнутому.

Наступний крок – завоювання автомобільної індустрії. Китайська корпорація повільно, але неухильно освоює потрібні технології та викуповує невеликі компанії для розробки власних рішень. Як приклад можна навести придбання стартапу DeepMotion за $ 77 млн.

DeepMotion – це компанія з чотирирічним досвідом, яка розробляє програмне забезпечення для допомоги водіям і забезпечення автономного водіння. Купівля дозволить Xiaomi прискорити розвиток систем керування транспортними засобами і перейти відразу на 4-й рівень автономного водіння.

В даний час Xiaomi може дозволити собі таку угоду, оскільки, як випливає з останнього фінансового звіту компанії, в останні місяці вона демонструє дуже високе зростання доходів.

Смартфони – це тільки початок? Xiaomi йде в автомобільну сферу?

За словами керівників Xiaomi, включаючи генерального директора Лей Цзюня, корпорація витратить близько $ 10 млрд на розробку електромобілів протягом наступного десятиліття. Але до цих пір невідомо, чи побачимо ми коли-небудь автомобіль з логотипом Xiaomi. Не виключено, що компанія більше зосередиться на розробці технологій, на які покладатимуться інші виробники.

Xiaomi – не єдиний технологічний гігант, який бачить своє майбутнє на ринку електромобілів. Його головний конкурент Huawei також готується до виробництва власного транспорту. У червні компанія оголосила про партнерство з трьома автомобільними компаніями: Chongqing Changan Automobile, Guangzhou Automobile і BAIC Group. Більш того, популярний виробник смартфонів має намір інвестувати до $ 1 млрд на створення нових технологій для електромобілів. Згідно із заявою, власний транспортний засіб Huawei має з’явитися на ринку до 2025 року.

The post Зростає новий конкурент Tesla: Xiaomi інвестує мільйони в автомобільну промисловість appeared first on Avtosota.