Mercedes зайнятий підготовкою своєї серії електромобілів. EQB стане важливою частиною нової, електрифікованої лінійки. Заснований на GLB, але оснащений зовсім іншим силовим агрегатом, EQB буде третім автомобілем EQ від Mercedes, після позашляховика EQC та кросовера EQA.

Ми вже кілька разів спостерігали EQB в тестах на снігових та зимових дорогах з мінімальним камуфляжем. Тепер, ми вже добре уявляємо, як він виглядатиме. Mercedes не зробив великих косметичних змін при перетворенні GLA на EQA або GLC на EQC – і ми можемо очікувати того ж, що стосується нового EQA.

Окрім перекритої решітки радіатора (для зменшення опору та надлишкового охолодження) перероблених ліхтарів та, можливо, нового переднього та заднього фартухів, EQB буде виглядати як і GLB. І той факт, що більша частина камуфляжу на цих прототипах зосереджена навколо цих областей, також є показовим.

Однак він не буде ідентичним GLA всередині; поряд з переробленим інтер’єром, можливо, семимісна конфігурація GLB буде ліквідована, щоб звільнити місце для батарей.

Ми очікуємо побачити електричний EQB, який з’явиться пізніше цього року, з радіусом дії трохи більше 300 миль.