Минулого тижня в об’єктиви фотошпигунів потрапила найбільш люксова версія майбутнього оновленого представницького седана, яка може отримати приставку Horch. Як буде виглядати автомобіль?

Horch – німецька автомобілебудівна компанія, заснована в 1904 році Хорьхом (він же є засновником компанії Audi). Також це одна з чотирьох фірм (Horch, Audi, Wanderer, DKW), що утворили в 1932 році компанію Auto Union, вона і отримала знамениту емблему, що складається з чотирьох кілець (по числу вхідних в неї фірм). Згодом компанія Auto Union перевтілилася в Audi, а ім’я Horch стало історією. Протягом останніх років неодноразово з’являлися чутки про повернення цієї назви, зокрема, для однієї з моделей Audi.

Зараз ймовірність цієї події дуже висока, а застосувати назву можуть для найрозкішнішої версії рестайлінгової A8. Якщо це станеться, то крім фар нової форми седан з приставкою Horch напевно отримає і оригінальну решітку радіатора, подібно S-класу у версії Maybach.

Найбільш характерна особливість зафільмованих фотошпигунами зразків нової версії «вісімки» – істотно збільшена колісна база, вся прибавка якої пішла на задні двері. Також звертають на себе увагу частково закамуфльовані стійки задніх дверей, ймовірно, на них буде розташований логотип Horch. Що ж стосується задньої частини, то тут з’являться трохи змінені ліхтарі з іншими світлодіодними елементами, також можуть підретушувати задній бампер. Ну і напевно найдорожча версія А8 отримає оригінальні колісні диски.

Цей автомобіль повинен скласти конкуренцію вищезазначеного довгобазного седану Mercedes-Maybach S-Class . Як відомо, нинішня А8 стане останнім поколінням моделі, на яку будуть ставити мотор W12, і він напевно пропишеться під капотом найбагатшої модифікації. Його характеристики поки невідомі, в минулому ж поколінні «вісімки» двигун W12 мав об’єм 6,3 літра і розвивав потужність в 500 к.с. (625 Нм).

Прем’єра новинки очікується протягом цього року.

Сьогодні в Україні нинішній «короткий» седан А8 пропонується за ціною від 2 230 296 грн (50 TDI, 286 к.с. або 55 TFSI, 340 к.с. або 60 TFSI, 460 к.с.). Довгобазний варіант з цими самими двигунами оцінюється мінімум в 2 471 661 гривень. Всі варіанти комплектуються автоматичною коробкою і повним приводом quattro.