Згідно інформації в блозі BMW Blog, модель початкового рівня буде називатися i435 і отримає задній привід, а також потужність близько 280 кінських сил.

Новинку оснастять оновленим електромотором. У звіті також згадується можлива функція підвищення потужності, яка тимчасово збільшує потужність на кілька секунд, як на Audi E-Tron.

Також повинна побачити світ краща модель під назвою BMW i4 M50. На відміну від двох інших варіантів, ця версія отримає два електродвигуни та повний привід. Повідомляється, що це дозволить моделі генерувати загальну потужність в 450-460 к.с.

Крім оновленої трансмісії, i4 M50 відрізняється більш агресивною передньою панеллю, великими колесами і заднім спойлером. У цій моделі з’являться потужніші гальма та оновлений інтер’єр з елементами «M».

BMW i4
BMW i4

Проте, до звіту слід ставитися з недовірою, оскільки компанія раніше заявляла, що електродвигун, розроблений для … i4, забезпечує максимальну потужність близько 523 к.с. Це значно більше, ніж 450-460 к.с., згадані в блозі BMW. Більш високе значення може бути отримано через передбачувану функцію наддуву.

Незважаючи на це, автовиробник заявив, що i4 зможе розганятися від 0 до 100 км приблизно за чотири секунди і досягти максимальної швидкості в 200 км / г. BMW також повідомила, що автомобіль матиме акумуляторну батарею на 80 кВт-г, що дозволяє проїхати 600 км.