У Кореї почали приймати замовлення на новий кросовер Kia Sportage, тому тепер розсекречена детальна інформація про сам автомобіль.

Машина буде пропонуватися в короткобазній і подовженій версіях, але в Україні, як і на батьківщині, швидше за все, з’явиться тільки другий варіант. Після зміни поколінь автомобіль став вище на 25 мм (1660 мм) і довший на 175 мм (4660 мм).

У стандартному виконанні запропонована світлодіодна оптика, а за доплату доступні матричні фари. Також покупці зможуть вибрати колеса діаметром 17, 18 або 19 дюймів.

Салон став просторіше, базовий варіант як і раніше доступний з аналоговими приладами і чотиридюймовим екраном. Об’єм багажника – 637 літрів проти 491 літра у нинішньої моделі.

У Кореї лінійка двигунів включає бензинову турбочетвірку 1.6 потужністю 180 к. с., яка поєднується з шестиступінчастою “механікою” або семиступінчастим “роботом”, а також турбодизель 2.0 (186 к. с.), що працює з восьмиступінчастим “автоматом”. В інших країнах список буде доповнений атмосферником та іншими дизелями, а також двома гібридними модифікаціями. Привід – передній або повний.

Ціни на новий кросовер Kia Sportage починаються від 22 тисяч доллров. Продажі машин на місцевому ринку почнуться вже в серпні. В Україні поява моделі очікується тільки в першій половині 2022 року.