Зовні ці два автомобілі неймовірно схожі.

У Канаді було сконструйовано позашляховик FAT Truck, що здатний пересуватися навіть у найжорсткіших умовах. Замість керма використовується спеціальний джойстик для керування однією рукою. Завдяки зручному розташуванню на консолі ним може користуватися будь-хто із пасажирів переднього сидіння.

Зовнішній дизайн канадської новинки нагадує супервсюдихід українського виробництва Sherp.

Проте внутрішня «начинка» зовсім інша. Істотною відмінністю між цими двома всепрохідними авто є те, що FAT Truck має ремені безпеки для кожного із пасажирів та систему захисту від перекидання. А наявність сертифікату ISO дає автівці можливість пересуватися дорогами загального використання. В той час, як Sherp не має такого захисного спорядження, а відповідно його можна використовувати лише на заміських маршрутах.

Sherp Pro
Sherp Pro

Канадський FAT оснащений дизельним двигуном об’ємом 2,2 л, потужність якого 67 кінських сил. Такі характеристики задовольняють стандарти Америки та Європи – EPA. Наш Sherp у свою чергу має менший за об’ємом агрегат – 1,5 л, потужністю 44 к.с., а отже не дотягує до вимог сертифікації EPA.

FAT Truck
FAT Truck

Серед переваг нового FAT Truck також можна назвати швидкісні характеристики – максимальна швидкість 40 км/год. Разом із водієм авто вміщує 8 чоловік. В разі необхідності його можна доукомплектувати кондиціонером, багажником на дах, динаміками, камерою для паркування тощо.