У новинки є навіть балкон та ліфт.

Китайська автокомпанія SAIC вразила своїх прихильників незвичайною новинкою. Культову модель бренду Maxus V90 вдосконалили, додавши до конструкції другий поверх зі скляними стінами, а також невеличкий балкон і ліфт. Нова версія автобудинку має назву Villa Edition.

Вартує модернізована автівка для подорожей 413 тис. дол.

Нижній ярус автомобіля оснащено спеціальним механізмом, що дозволяє збільшити його площу до 20 м2. Також на першому поверсі є просторий диван та мультимедійна система із проєкційним монітором на стелі. Керувати мультимедіа можна безліччю способів, включно із голосом та жестами. Ще тут є кухонна зона з усією необхідною технікою, ванна кімната та невеличкий ліфт на 1 особу.

Maxus V90-
Maxus V90

Дах авто може автоматично підійматися по прибутті до місця призначення та відкривати доступ до вітальні площею 12,4 м2 із прозорими скляними стінами. Другий поверх виробник облаштовує з огляду на потреби клієнта. Там може бути кабінет, обідня зона, або ж будь-яке інше необхідне вам приміщення.

Maxus V90-

Єдине спальне місце в автобудинку знаходиться безпосередньо над водійським сидінням. Своєю чергою над ним розташовується основна особливість нової моделі – невеличкий висувний балкон.