Китайська компанія Shandong Everbright Foreign Trade Co на торговому онлайн-майданчику Alibaba пропонує купити триколісний електричний будинок на колесах. Оцінили компактний автобудинок в 4,8 тис. доларів.

Останнім часом все більше компаній і стартапів представляють свої будинки на колесах. У більшості випадків такий транспорт масивний, оскільки в обмежений простір необхідно помістити все необхідне для комфортних подорожей. Однак зустрічаються і проекти іншого плану – компактні та мінімалістичні кемпери.

Саме до останніх і відноситься китайський «продукт» під назвою Everbright. На перший погляд триколісний будинок на колесах асоціюється з візком для пересувної торгівлі, але насправді в ньому є все найнеобхідніше для одного-двох мандрівників. Довжина автобудинку 3,8 м, висота – 1,5 м, всередині є обідня зона, при необхідності трансформується в ліжко. Передбачено й відсіки для зберігання речей.

У рух триколісний автобудинок приводиться 3,5-кіловатним електричним двигуном, здатним розвивати швидкість до 40 км / г. Живиться агрегат від акумуляторної батареї на 7,2 кВт⋅г. Заявлений запас ходу на електротязі по циклу NEDC дорівнює 400 км, але невідомо, наскільки точні ці дані.